Обідній стіл з масиву дерева: переваги та недоліки

Обідній стіл необхідний як у кухні, так і у вітальні. Дерев’яний стіл стане справжнісінькою окрасою кухні, оскільки столи на кухню з дерева мають пристойний вигляд. В інтернет-магазині компанії «Mebli CITY» можна придбати різноманітні меблі, у тому числі з масиву дерева.
Переваги й недоліки столів із масиву
Першою перевагою масиву виступає його натуральність. Унікальна структура дозволяє створювати меблі, які ніколи не будуть однаковими. Дерево вважають статусним матеріалом, який має високий рівень стійкості до зношення. При необхідності пошкоджене дерево може бути реставрованим. Дерев’яний стіл із масиву підійде до найрізноманітніших стилів.

Стіл з масиву дерева

До недоліків столу з масиву слід віднести вартість виробу. Ціна на дерев’яні столи висока, у порівнянні зі штучними матеріалами. Також меблі є дуже важкими, нестійкими до вогню. Завжди існує ризик пошкодження лакового покриття та можливі подряпини на поверхні меблів із м’яких порід дерев.
Породи дерев для виробництва
Деревину, що використовують у виробництві столів, розподіляють за рівнем щільності на сорти:
- твердий;
- м’який.
Кожна група має власні особливості та різні методи обробки. Для захисту деревини від можливих зовнішніх ушкоджень, її покривають спеціальними сумішами. До твердих порід відносять дуб, акацію, яблуню, бук, до м’яких – хвойні, каштан та вільшину. Кожна порода має свою фактуру, а також колір. Кожен має можливість підібрати сорт, який найбільше до вподоби. В інтернет-магазині «Mebli CITY» представлені дерев’яні столи з різних сортів деревини, що стануть справжньою окрасою Вашого інтер’єра.
Різновиди моделей
Дерев’яні столи можуть бути різної форми та розмірів. Вони прекрасно підійдуть як до великих, так і маленьких приміщень. Ви можете підібрати модель, що розкладається. Це зручні меблі, що при потребі перетворюються у просторий стіл, здатний вмістити велику кількість людей.
Вибирати стіл потрібно так, щоб він вписався в інтер’єр. Сучасний меблевий ринок пропонує прямокутні, квадратні, овальні та круглі моделі столів.

Стіл з масиву дерева


Прямокутна конструкція вважається універсальною, яка підходить до різних приміщень. Його можливо встановити по середині кімнати, або ж біля стіни, а також у кутку.
Квадратні столи рекомендують встановлювати у малих приміщеннях. Вони здатні економити простір.
Овальні та круглі найкраще підійдуть для квартир, де є маленькі діти. Круглі столи сьогодні мають неймовірний попит. Вони надають приміщенню витонченості та довершеності.
У магазині компанії «Mebli CITY» можна придбати гарні дерев’яні столи різноманітної конфігурації за доступною ціною. Якісний дерев’яний стіл прослужить тривалий час.

Наверх